Poznaj ekipę

Mała, wyspecjalizowania i zgrana ekipa z przeobrzydliwie dużą wiedzą, a wszyscy do Twojej dyspozycji!

Paweł –

Ludzie kochani, co ten facet wyprawia z grafiką, to jest wręcz niepojęte! Dodatkowo plotka głosi, że ma prawie 100-letnie doświadczenie w reklamie, więc ze wszystkim nietypowym możesz w ciemno walić do niego.

Jacek –

Oaza spokoju i mózg złożonych operacji. Bez znaczenia czy masz do przeprowadzenia kilka projektów jednocześnie czy też pojedynczy wydruk – przyjedzie, doradzi, przytuli i wszystko załatwi. Cały Jacek.

Adrian –

Nasza śpiewająca gwiazda, utalentowany grafik i świetny gość. To zazwyczaj on zawzięcie projektuje te wszystkie fajne materiały marketingowe dla Ciebie. Nie wierzysz? My też czasem nie możemy!

Mateusz –

Świeżaczek. Jego domeną są strony internetowe i twory im podobne, ale przy okazji nie omieszka zaprojektować dla Ciebie nowego logo czy całej broszurki reklamowej.

Krzysztof –

Najlepszy i najwspanialszy, wyjątkowy człowiek i wszechstronny twórca… Ja sam piszę te teksty, więc czego się spodziewaliście?

Tutaj możesz troszkę poczytać moich tekstów.

Od lat udowadniamy, że można działać inaczej, a powielanie schematów nie jest ani korzystne, ani fajne. Każdego dnia uczymy, że aby zostać zapamiętanym musisz być ciekawy i przede wszystkim wyróżniać się na tle innych.

Nie bądźmy gołosłowni i przyjrzyjmy się nam samym. Archetypem naszej marki jest Błazen, czyli taki trochę anarchista i trochę innowator, w opakowaniu nieszablonowego myślenia. Ważnym elementem jest tutaj też nasze przekonanie, że nie warto cenzurować samego siebie, aby przypodobać się innym. Jesteśmy naturalni i tym zyskujemy przewagę.

Możesz sobie pomyśleć, że takie podejście wielu osobom się nie spodoba…

I wiesz co? Masz absolutną rację!

Nie raz spotkaliśmy się z tym, że ludzie nie chcą z nami współpracować, tylko dlatego że wykraczamy poza pewne schematy. Nie każdy to czuje i nie każdemu się nasz sposób podoba, ale nierealne jest być odpowiednim dla każdego. My jesteśmy dla tych, którzy podzielają nasz dystans do siebie i otoczenia. Takich właśnie ludzi skupiamy wokół siebie, a większość jest z nami na dłuuugie lata.

Chcesz poczytać więcej, o tym jak to działa? Koniecznie sprawdź nasz artykuł Wybieraj swoich Klientów

Przeczytaj, jak to wszystko się zaczęło.

Poznaj nasze story!