Zobacz, w czym konkretnie możemy Ci pomóc.

Jeśli czegoś tu nie ma wypisanego, to nie znaczy, że nie możemy Ci z tym pomóc!

Projekty graficzne

Wszystko zaczyna się od pierwszego wrażenia, zadbaj zatem, aby i Twoje materiały wyglądały pięknie. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko od zera lub jeśli masz już swoją wizję, to wtedy ją jedynie urzeczywistnimy!

Wydruki

Jeśli już mamy projekty graficzne, to teraz trzeba teraz przenieść je na plan fizyczny. Podpowiemy rodzaje materiałów, odpowiednią technikę druku, rodzaj uszlachetnienia, po czym wydrukujemy i dostarczymy pod nos.

Strony internetowe

Pamiętaj, że strona nigdy nie jest tworzona dla Twojej firmy, robisz ją dla swoich klientów. Pokażemy Ci odmienne spojrzenie na firmową stronę internetową, zastanowimy się jaki jest prawdziwy cel jej istnienia, a na koniec sprawimy, że będziesz pękać z dumy mówiąc o niej.

Media społecznościowe

Komunikacja jest podstawą każdej marki, a nasz świat poszedł w takim kierunku, że odbywa się ona w mediach społecznościowych. Jeśli z jakiegoś powodu nadal ignorujesz ich potęgę, to poświęć chwilę i wpadnij do nas – Krzysztof chętnie Ci o tym opowie.

Gadżety i upominki

Zmora każdej firmy – weź się przekop przez tysiące produktów… Spokojnie, pomożemy. Powiedz nam mniej więcej co Cię interesuje i w jakim przedziale cenowym, a coś znajdziemy! Zrobimy od najprostszych kubków, przez w 100% spersonalizowane butelki z alkoholem.

Reklama zewnętrzna

Jak kompleksowo, to kompleksowo. Pomożemy Ci również w obrandowaniu nowego lokalu, oklejeniu samochodu, zawieszeniu przeogromnego baneru na Twojej wytwórni lub klimatycznego kasetonu nad wejściem do kawiarni.