Zobacz, co konkretnie robimy!

Jeśli czegoś tu nie ma wypisanego, to nie znaczy, że nie możemy Ci z tym pomóc!
Przecież będąc w tej branży znamy mnóstwo świetnych dostawców.

Projekty graficzne

Wszystko zaczyna się od pierwszego wrażenia, zadbaj zatem, aby wyglądać pięknie! Wymyślimy dla Ciebie całą kreację graficzną, która przykuje uwagę klientów. Chyba że masz już swoją wizję, to wtedy ją jedynie urzeczywistnimy!

Strony internetowe

To dopiero jest przygoda! Zarówno od nas jak i od Ciebie wymagająca mnóstwa pracy, ale efekt będzie tego wart. Pokażemy Ci odmienne spojrzenie na Twoją stronę internetową i zastanowimy się jaki jest cel jej istnienia.

Media społecznościowe

Najciekawszy dział ze wszystkich! Komunikacja jest podstawą każdej marki, a nasz świat poszedł w takim kierunku, że odbywa się ona w mediach społecznościowych. Jeśli z jakiegoś powodu nadal ignorujesz ich potęgę to poświęć chwilę i zadzwoń do nas – bardzo chętnie przeprowadzimy Cię przez wszystko.

 

Najważniejsza jest strategia komunikacji i od niej zawsze rozpoczynamy każdą pracę z marką…

Wydruki

Jeśli już Twoja marka wygląda dobrze i masz przygotowaną strategię dla swoich działań, to nadchodzi czas potrzeb dnia codziennego. My damy Ci sporo dodatkowego czasu, zdejmując z Twojej głowy poszukiwania najlepszych możliwych dostawców – my już ich znamy.

Gadżety i upominki

Jest tego tyle, że nawet nie próbuję ich tu wypisać. Powiedz nam mniej więcej co Cię interesuje i w jakim przedziale cenowym, a coś znajdziemy! Zrobimy od najprostszych kubków, przez w 100% spersonalizowane butelki z alkoholem, aż po wielkie kosze świąteczne. Jesteśmy po to, aby zaoszczędzić Twój czas na poszukiwaniu odpowiednich giftów wśród setek dostawców.

Reklama zewnętrzna

Jak kompleksowo, to kompleksowo. Pomożemy Ci również w obrandowaniu nowego lokalu, oklejeniu samochodu, zawieszeniu przeogromnego baneru na Twojej wytwórni lub klimatycznego kasetonu nad wejściem do kawiarni. Nie oszukujmy się, nie robimy tych rzeczy osobiście, bo byłoby to wręcz absurdem, ale wiemy kto robi dobrze i Cię nie zawiedzie. Skrob do nas co potrzebujesz, a reszta już zadzieje się sama!